REFERENCE

Michal Suk se pro mě stal během dlouholeté spolupráce spolehlivým partnerem v oblastí financí, na kterého se mohu s jistotou obrátit jak v dlouhodobých investičních záměrech, tak i v maličkostech jako je pojištění auta. Z vlastní zkušenosti vím, že se mi od něho vždy dostane ochotného přístupu a kvalitního řešení.

Ing. arch. Alexandros Kaminaras architekt

architekt / starosta města Velké Meziříčí 

S Michalem se známe asi šest let, kdy nám sjednal první povinné ručení na automobil. Od té doby pravidelně využíváme jeho služeb, tak jak se mění naše životní potřeby - přes finanční plán, spoření a investice až k hypotéce. Zvlášť pozitivně hodnotím jeho doporučení ohledně vhodného nastavení životní pojistky, která se po několika letech v době dlouhé nemoci ukázala jako velmi cenná. Velmi nám vyhovuje i Michalova časová flexibilita a možnost vyřešit řadu věcí po telefonu, online nebo přímo z pohodlí vlastního domu.

Ing. Magda Sobotková

nákupčí

Díky Michalu Sukovi mám truhlářskou firmu, kterou mi pomohl financovat. Michal má obrovské zkušenosti a dokázal mi najít hypotéku, kterou mi nikdo jiný nebyl schopen dát.

Stanislav Malec

truhlář