Kdo jsem

Financím, realitám a budování obchodního týmu se věnuji od roku 2013. Momentálně působím ve společnosti Broker Trust, a.s.

Se svým týmem poskytuji komplexní finanční a realitní služby opřené o letitou zkušenost s důrazem na bezpečí a jistotu.

Mým úkolem je klientům pomáhat činit taková rozhodnutí, která pozitivně ovlivní jejich životy v daném okamžiku, ale i možnost připravit se na budoucnost, kdy se svobodně rozhodnou, jaký život budou chtít vést.

V rámci týmu pečujeme o víc než čtyři tisíce klientů, z nichž každý vyžaduje individuální přístup a hledání optimálního řešení. Právě komplexnost služeb a vedení spolupracovníků mě motivovalo k dalšímu osobnímu růstu. Prošel jsem řadou certifikací a školení upevňujících finanční, realitní, ale i manažerské schopnosti. Na základě hodnot, které vyznávám, poskytuji prostřednictvím svého týmu profesionální služby v rámci celé republiky a jako nejlepší vizitku své práce shledávám dlouhodobý přátelský vztah se stálými klienty.

Stabilita, důvěra, bezpečí a jistota jsou těmi nejdůležitějšími hodnotami, na kterých stavím svůj přístup ke klientům.

 

Michal Suk

Regionální ředitel

Facebook
LinkedIn
Instagram

Pracuji jako finanční a realitní konzultant společnosti Broker Trust, a. s., IČO: 26439719, se sídlem: Hanusova 1411/18, 140 00, Praha 4 – Michle. Všechny registrace společnosti je možné dohledat na webu České národní banky (www.cnb.cz)“

Splňuji všechna zákonem vyžadovaná oprávnění k činnosti finančního a realitního konzultanta. Moje registrace si můžete ověřit na webu České národní banky: www.cnb.cz“ nebo níže zde.

Finance a reality spolu. Právní služby, vklady na katastrální úřad, advokátní úschova, banky, pojišťovny, marketing, inzerce, prohlídky, výběr kupce, papírování a především hromada času a nervů, který Vám prodej nemovitosti vezme. Společně se svým týmem jsme realizovali řadu úspěšných prodejů nemovitostí napříč celou republikou.

Podívejte se na všechny výhody, proč prodávat Vaši nemovitost se mnou.

REALITY

Finanční plán je založen na sedmi zlatých pravidlech.

  • zbavit se špatných dluhů
  • vytvořit si provozní rezervu
  • dobře a levně pojistit rodinu a majetek
  • vyřešit vlastní bydlení
  • pravidelně investovat do výnosných strategií a nespekulovat
  • nedržet volné prostředky na běžných účtech a termínovaných vkladech
  • optimalizovat drahé produkty.

Podívejte se, jak své klienty připravuji, aby byli připravení na všechny životní situace.

FINANCE

Potřebujete poradit? Kontaktujte mě!