JAK FINANČNĚ PLÁNUJI

V životě každého člověka, jsou jen dvě možnosti prožití situací – příjemné a ne příliš příjemné, které prožívat nechceme. Obě mají, kromě jiného, jednu společnou veličinu a tou jsou peníze.

SLUŽBY V OBLASTI FINANCÍ

Mít na nečekané výdaje
Nucená změna zaměstnání, rozbité auto, porouchaná lednice... Myslet na zadní vrátka a za každé situace být připravený na nečekané výdaje, které často nedokážeme předvídat dopředu.
Klid na duši při zdravotní komplikaci
Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech... Správně nastavené pojištění je klíčové pro zvládnutí těchto, často dlouhodobých výpadků příjmu.
Umět ušetřit na dluzích
Zbavit se drahých dluhů a nepřeplácet bankám, když nemusíme... V průměru lidem ušetřím na splátce 1500 Kč měsíčně.
Mít na vlastní bydlení
Pořídit si vysněný domov, kde prožijete s rodinou ty nejkrásnější chvíle vašeho společného života... Své klienty připravuji na vlastní bydlení i několik let dopředu. Podle finanční situace klienta vyjednávám u bank ty nejlepší podmínky financování jejich snů.
Zbavit se hypotéky
Platit hypotéku dlouhých 30 let je často děsivá představa naprosté většiny z nás… Dokážu zajistit, abyste se „zbavili“ hypotéky v průměru o 7 let dříve.
Investiční nemovitost
Dům/byt, který Vám generuje každý měsíc pravidelný příjem. Vyhledám pro Vás vhodnou investiční příležitost, spočítám ekonomiku a najdu pro Vás korektní nájemníky.
Rekonstrukce
Nemovitost je radost, ale často i starost... Vymýšlím řešení přímo na míru, jak si nejlépe zařídit financování rekonstrukce.
Zabezpečit děti
Studia, start do života, první auto, zahraniční škola, první bydlení… Ukazuji rodičům cestu, jak se připravit, aby dětem umožnili tyto situace bez problémů prožít.

Potřebujete poradit? Kontaktujte mě!