PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOST

Velkou část života strávíme intenzivní prací, vyděláváním peněz. Je to přibližně 80 000 hodin času. Mnoho lidí ale dojde po letech ve svém zaměstnání (a někdy i v podnikání) k pocitu, že je jejich práce nenaplňuje.

Často lidé ve svém zaměstnání nebo podnikání zažívají jednu z těchto situací, kterou jim dokážu pomoct vyřešit:

  • Jsou ve svém zaměstnání nedocenění a zaslouží si víc peněz.
  • Stojí kariérně na místě a nikam se neposouvají.
  • Práce jim nedává smysl a chybí seberealizace.
  • Vztahy na pracovišti, ať už s kolegy, zákazníky nebo šéfem, nejsou ideální.
Když mi po necelých 4 letech v oboru u jiné společnosti tahle práce přestávala dávat smysl, byl to právě Michal, kdo mi ukázal, že vás práce může nejen slušně živit ale i bavit. S Michalem spolupracuji už 5 let a za tu dobu víme, že se na sebe vzájemně můžeme spolehnout v dobrém i zlém. Michal je přesně ten typ manažera, který vám pomůže nahoru, když budete sami chtít a dokáže z vás dostat to nejlepší, co ve vás je. Zároveň má ale lidský přístup a pochopení pro to, že rodina je pro vás vždycky na prvním místě. I díky němu se mi tak daří v Broker Consulting efektivně skloubit práci s plnohodnotnou rolí maminky na mateřské “dovolené” a přinést tak do rodinného rozpočtu nejen peníze navíc ale hlavně strávit příjemný čas s mými klienty. 🙂

Eva Fikrová

Finanční specialista

Michal byl na první pohled úspěšný manažer a já ten, který pochyboval o tom, zda jeho úspěchů někdy dosáhnu. Dlouho jsme si povídali o rozdílech v zaměstnání, výhodách ale i nevýhodách, o mých pochybnostech, které mi obratem logickými argumenty vyvrátil. Probudil ve mě zdravou chuť a touhu stát se úspěšným, ujistil mě, že bude stát vedle mě jako opora v době, kdy budu váhat, naučí mě posílit moji důvěru sám v sebe a milovat svoji práci, stejně jako on.

​Naše dohoda zněla: “Oba do toho jdeme na plno!”
Dnes je to víc jak 5 let, co kráčíme vedle sebe jako parťáci a kamarádi na cestě k úspěchu a pomoci našim klientům ke spokojenosti.
Náš slib a podání ruky, byly jedny z nejzásadnějších rozhodnutí v mém životě, díky kterým se plní můj sen.
Tímto chci říct: “Michale, kamaráde, díky za vše!”

Marek Vokoun

Finanční specialista

S Michalem jsme se poznali v létě roku 2018, kdy jsem do jeho týmu nastoupila jako asistentka. Za tu dobu jsem ze své pozice měla možnost poznat, jaký přátelský a hlavně profesionální přístup má ke své práci a klientům. S jistotou mohu říci, že každému klientovi se individuálně věnuje a snaží se pro něj vymyslet to nejlepší řešení co se týče finančního plánování. Je vidět, že ve svém oboru má za sebou dlouholetou letou praxi a dále se rozvíjí tím správným směrem.

Bc. Alžběta Křížová

asistentka oblastního ředitele

KOHO HLEDÁM DO TÝMU

Hledám k sobě spolupracovníka, kterému předám své zkušenosti a udělám z něj špičkového konzultanta, manažera nebo ředitele.

ASISTENT/ASISTENTKA
Jste-li společenský člověk, kterému nedělá problém komunikovat s lidmi a rád se učíte novým věcem, hledám do svého týmu právě Vás. Na pozici asistent/ka budete mít na starosti administrativní podporu mě a mého týmu.
FINANČNÍHO KONZULTANTA
Smysl práce finančního konzultanta je pomáhat lidem s jistotou zvládat osobní cíle a velká životní rozhodnutí. Náplní práce je poznat klienta, jeho potřeby, cíle a očekávání od života, na základě kterých mu sestaví finanční plán přímo na míru.
REALITNÍHO KONZULTANTA
Úkolem realitního specialisty je poskytovat klientům službu realitního zprostředkování na vysoce profesionální úrovni. Specialista se zaměřuje jak na prodej, tak i na koupi nemovitostí, posuzování, náběr a zpracování nabídek nových nemovitostí a kompletní vedení obchodního jednání s klientem.
PROGRAM PRO STUDENTY
Pro studenty máme připravený speciální program, který usnadňuje jejich zapojení a zapracování. Zároveň umožňuje dále studovat a skloubit školu s prací. Na studenty máme vysoké nároky, ale odměnou je, že se mnohem lépe připravují na vstup do reálného pracovního života.